Jeśli aktualnie nie prowadzimy procesu rekrutacji na interesujące Państwa stanowisko, zachęcamy do przesłania CV.

Do przesyłania CV zachęcamy również studentów chcących zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe.

W CV prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz selekcji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.
File size is too big!

Specjalista ds. ochrony środowiska

Zapraszamy do aplikowania!

Miejsce pracy:
Warszawa / praca hybrydowa
Zakres obowiązków:
• udział w pozyskiwaniu, opracowaniu i przetwarzaniu danych środowiskowych oraz innych danych na potrzeby analiz środowiskowych;
• opracowywanie raportów o oddziaływaniu przedsięwzięć  na środowisko, kart informacyjnych przedsięwzięcia wniosków o wydanie pozwoleń zintegrowanych, koncepcji;
• udział w procedurach administracyjnych związanych z ochroną środowiska oraz kontakt z właściwymi organami administracji publicznej związany z prowadzonymi postępowaniami;
• reprezentowanie firmy w relacjach z zewnętrznymi kontrahentami, organami samorządowymi, urzędami i interesariuszami właściwymi dla zakresu realizowanych zadań;
• udział w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie dla projektów z zakresu ochrony środowiska.
Nasze wymagania:
• wykształcenie wyższe kierunkowe (ochrona środowiska, inżynieria środowiska),
• minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym udział przy opracowywaniu raportów o oddziaływaniu przedsięwzięć na środowisko oraz kart informacyjnych przedsięwzięcia,
• samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji, przedsiębiorczość, elastyczność,
• wiedza dotycząca przepisów prawnych w zakresie ochrony środowiska,
• dobra organizacja pracy, dokładność,
• wysokie poczucie odpowiedzialności za realizację zadań,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Mile widziane będzie:
• przygotowywanie operatów wodnoprawnych od strony środowiskowej oraz przygotowywanie kart informacyjnych przedsięwzięć/ raportów o oddziaływaniu na środowisko w tematyce wodnej,
• znajomość oprogramowania QGIS,
• prawo jazdy kat. B,
• znajomość oprogramowania AutoCad.
Formuła zatrudnienia:
Umowa o pracę
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie przy użyciu formularza aplikacyjnego:
• CV (prosimy o dopisanie w CV:" Specjalista ds. ochrony środowiska")
• oczekiwanego poziomu wynagrodzenia brutto

ENERGOPROJEKT-WARSZAWA SA

Al. Niepodległości 58,
02-626 Warszawa
epw@energoprojekt.pl