Energoprojekt - Warszawa SA

Polish (Poland)English (United Kingdom)
Wiadomość
  • Unijna dyrektywa dotycząca ochrony prywatności

    Oryginalny tekst dyrektywy 2002/58/WE

Asystent w branży cieplno-mechanicznej PDF Drukuj Email
Niedziela, 10 Marzec 2019 00:00

Biuro Projektowe ENERGOPROJEKT-WARSZAWA SA w Warszawie zatrudni na stanowisko: ASYSTENTA/ASYSTENTKI W BRANŻY CIEPLNO-MECHANICZNEJ

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej pod nadzorem projektantów,

  • Tworzenie instalacji rurociągowych w systemie przestrzennego modelu 3D,

  • Tworzenie zestawień materiałowych,

  • Wsparcie projektantów na wszystkich etapach tworzenia dokumentacji

  • Przygotowywanie założeń branżowych oraz wytycznych dla podwykonawców i dostawców,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku energetyka cieplna.

  • Znajomość programu podstawowego AutoCad Plant 3D oraz ewentualnie zaawansowanych tj.: Inventor, Bentley AutoPIPE, i ew. innych,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Udział w delegacjach,

  • Dobra znajomość języka angielskiego z dziedziny mechaniki i energetyki,

  • Umiejętność efektywnej pracy i chęć do samokształcenia,

  • Dobra znajomość Pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Współpracę  z doświadczonym zespołem projektowym,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie doświadczenia,

  • Udział w ciekawych projektach bloków energetycznych,

  • Pakiet świadczeń socjalnych,

  • Powszechnie szanowane referencje,

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Energoprojekt-Warszawa SA z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Jednocześnie informujemy, że:

  2. Pana/i dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie wyrażonej zgody, zgodnie z art. 6 ust.1 pkt a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  3. Dane osobowe Pana/i nie będą udostępniane odbiorcom innym niż uprawnieni na mocy przepisów prawa.

  4. Pana/i dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

  5. Pana/i dane osobowe będą  przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego.

  6. Posiada Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

  7. Ma Pan/i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/i, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/i dotyczących narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  8. Podanie przez Pana/ią danych osobowych jest wymogiem ustawowym. Ich nieprzekazanie spowoduje niemożność wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Strona główna Praca Asystent w branży cieplno-mechanicznej

Migawki

ENERGOPROJEKT – WARSZAWA SA jako Generalny Realizator Inwestycji wspólnie z producentem turbozespołów wodnych firmą Mavel a.s. z Republiki Czeskiej wybrany
w drodze publicznego postępowania przetargowego rozpoczął  w 2005 r realizację nowej EW Malczyce (9 MW) na rzece Odrze,  wg. umowy z RZGW Wrocław.

email us: pulapka@energoprojekt.pl pulapka@energoprojekt.pl